Paste your Google Webmaster Tools verification code here
خانه آموزش آموزش اسرار طراحی لوگو در فتوشاپ The Secrets Of Photoshop

آموزش اسرار طراحی لوگو در فتوشاپ The Secrets Of Photoshop

0

 

آموزش اسرار طراحی لوگو در فتوشاپ The Secrets Of Photoshop

دانلود مجموعه آموزش اسرار طراحی لوگو در فتوشاپ Learn The Secrets Of Photoshop Design & Make More Money Now

به جرات می توان گفت فتوشاپ در حال حاظر در جایگاه برجسته ترین نرم افزار مورد استفاده برای طراحان چه در سطح مبتدی و چه در سطح فوق حرفه ای قرار دارد. این نرم افزار قدرتمند به همراه ابزار های مختلفی که همه روزه نیز منتشر می شود تمام نیاز های یک طراح را برای ساخت هر گونه طرحی فراهم کرده اند. از طرفی مهارت استفاده از این نرم فزار بزرگ و پر از امکانات چندان هم ساده نیست و نیاز به آموزش و تمرین بسیار دارد.

با وجود اینکه مجموعه های آموزشی بسیاری نیز در زمینه آموزش فتوشاپ منتشر شده است و شما نیز حتما برخی از آنها را مورد استفاده قرار داده اید اما با این حال هنوز بسیاری از اسرار فتوشاپ برای همگان آشکار نیست و تنها طراحان حرفه ای آنها را کشف و با به کارگیری از آنها در طرح های خود توانسته اند از دیگران پیشی بگیرند.

امروز در سایت آرت پرشین تصمیم داریم تا شما را با مجموعه آموزش اسرار طراحی لوگو در فتوشاپ Learn The Secrets Of Photoshop Design & Make More Money Now آشنا کنیم. در این مجموعه آموزشی اسراری از طراحی لوگو در فتوشاپ به شما آموزش داده خواهد شد که دانستن آن تمایز بین یک طراح متوسط و یک فوق طراح را مشخص می کند!

مجموعه آموزش اسرار طراحی لوگو در فتوشاپ Learn The Secrets Of Photoshop Design & Make More Money Now شامل 21 قطعه فیلم آموزشی است که ساعت ها در رابطه با موضوعات مختلفی از طراحی پیشرفته در فتوشاپ آموزش های لازم به به مخاطب ارائه می کند.

اگر شما نیز یک گرافیست خوش ذوق طراح لوگو هستید که از نرم افزار فتوشاپ استفاده می کنید، سایت آرت پرشین به شما پیشنهاد می کند مجموعه آموزش اسرار فتوشاپ Learn The Secrets Of Photoshop Design & Make More Money Now را دانلود کنید و از آموزش های آن بهره بگیرید تا شما نیز مانند کسانی باشید که از جدید ترین تکنیک های فتوشاپ استفاده می کنید.

این مجموعه دارای 910 مگابایت حجم می باشد که برای سهولت در دانلود به 2 فایل تقسیم و لینک های دانلود آن در ادامه برای شما قرار داده شده است. در ادامه پیش از دانلود پیش نمایشی از ویدئوهای آموزشی موجود در این مجموعه آورده شده است.

 

آموزش اسرار طراحی لوگو در فتوشاپ The Secrets Of Photoshop

اطلاعات
نام فایل: Learn The Secrets Of Photoshop Design & Make More Money Now
حجم فشرده: 919 مگابایت
تعداد لینک: 2 پارت - 500 مگابایتی
فضای ریکاوری: 5 درصد
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
رمز پرونده
artpersian.com
02-newstube-banner-728×90

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Close