Paste your Google Webmaster Tools verification code here
خانه آموزش مجموعه آموزش بدن سازی و تناسب اندام Michael Skogg

مجموعه آموزش بدن سازی و تناسب اندام Michael Skogg

0
آموزش بدن سازی و تناسب اندام Michael Skogg
آموزش بدن سازی و تناسب اندام Michael Skogg

دانلود مجموعه ویدئویی آموزش بدن سازی و تناسب اندام Michael Skogg

مایکل اسکاگ Michael Skogg یکی از مربیان نام آشنا در عرصه آموزش بدن سازی و تناسب اندام است که تا به امروز چندین مجموعه آموزش ویدئویی بدن سازی و تناسب اندام و لاغری با متدهای علمی از او منتشر شده است. برای این ساعت از سایت آرت پرشین میخواهیم دانلود مجموعه آموزش بدن سازی و تناسب اندام Michael Skogg – SKOGG System Kettlebell Workout را تقدیم علاقمندان به ورزش بندسازی و تناسب اندام نماییم.

مایکل اسکاگ Michael Skogg در توصیف این مجموعه ادعا کرده است که به کمک سیستم آموزش بدن سازی SKOGG شما می توانید زندگی خود را به بهترین شکل ممکن تغییر داده و از هر لحظه آن لذت ببرید. برنامه های تمرینی ابتکاری مایکل اسکاگ تمام بدن شما را از طریق ترکیب منحصر به فرد حرکات ورزشی با kettlebell (نوعی وزنه به شکل توپ) درگیر خواهد نمود و تمام بدن شما رو به حرکت و جنب و جوش وا خواهد داشت.

تحت تأثیر این تمرینات، تمام ماهیچه های بدن شما در ارتباط با هم و همگام با هم درگیر تمرینات ورزشی شده و به کار گرفته خواهند شد و تناسب اندام بدن شما بهتر از هر زمان دیگری خواهد شد. هر کسی می توانید این تمرینات ورزشی را انجام دهد. مرد، زن، ورزشکاران حرفه ای و حتی افرادی که به تازگی ورزش کردن را شروع کرده اند.

هر کسی می تواند با انتخاب سایز مناسب وزنه kettlebell، زمان مناسب ورزش کردن و سرعت ورزش، این تمرینات رو انجام دهد. پیروی از تمرینات ورزشی اختصاصی مجموعه آموزش بدن سازی و تناسب اندام Michael Skogg برای آن دسته از افرادی که به دنبال تمرینات ورزشی برای کاهش وزن و تناسب اندام هستند بسیار کارآمد است.

این مجموعه آموزشی در 5 سر فصل متفاوت تولید و آموزش داده شده است. در یک دوره کامل آموزشی به موضوعات زیر پرداخته می شود:

  • ترکیب وزن و قلب در دوره اول تمرینات آموزشی ورزشی
  • سوزاندن کالری بیش از هر ورزش و تمرین دیگر
  • گرم کردن، تمرین ورزشی و سرد کردن در کمتر از یک ساعت
  • بدن سازی و ساخت چارچوب اسکلتی بدن، لاغر کردن و سالم سازی بدن

ما دانلود مجموعه آموزش بدن سازی و تناسب اندام Michael Skogg – SKOGG System Kettlebell Workout با حجم 6.2 گیگابایت و با کیفیت بسیار عالی را به تمام علاقمندان به ورزش بدن سازی و تناسب اندام است پیشنهاد می کنیم. فایل فشرده این مجموعه ویدئویی برای سادگی در دریافت به 13 پارت 500 مگابایتی تقسیم شده است.

آموزش بدن سازی و تناسب اندام Michael Skogg

اطلاعات
نام فایل: Michael Skogg – SKOGG System Kettlebell Workout
حجم فشرده: 6.2 گیگابایت
تعداد لینک: 13 پارت 500 مگابایتی
فضای ریکاوری: 5 درصد
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
رمز پرونده
artpersian.com
02-newstube-banner-728×90

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Close