Paste your Google Webmaster Tools verification code here
خانه آموزش آموزش عکاسی مبانی انتخاب لنز Basics of Lenses

آموزش عکاسی مبانی انتخاب لنز Basics of Lenses

0

آموزش عکاسی مبانی انتخاب لنز Basics of Lenses

دانلود مجموعه آموزش عکاسی مبانی انتخاب لنز Basics of Lenses

John Cornicello مدرس برجسته در زمینه آموزش عکاسی می گوید: هر آنچه شما در رابطه با لنز می دانید اشتباه است! خب البته شاید نه همه چیز اما با وجود ادوات فراوانی که امروزه در جهان برای عکاسی دیجیتال وجود دارد هنوز تصورات و انتخای های اشتباهی در این زمینه وجود دارد.
یکی از اصول مهم در عکاسی انتخاب لنز مناسب برای دوربین و اطلاعات مورد نیاز در این زمینه مانند فاصله کانونی و… می باشد.

امروز در سایت آرت پرشین قصد داریم مجموعه آموزش عکاسی انتخاب صحیح لنز Basics of Lenses را به شما معرفی کنیم که در آن مدرس به شما کمک می کند تا اطلاعات خود را در زمینه لنز دوربین های دیجیتال افزایش داده و به روز کنید. او بعد از شرح اطلاعات پایه در زمینه لنز در مورد مباحثی چون فاصله کانونی ، دیافراگم ، محافظت در برابر نور ، پرسپکتیو ، عمق میدان و… نکات بسیار مهمی را ارائه می دهد.

اگر شما در زمینه عکاسی فعالیت دارید یا علاقمند به موضوعات مرتبط با عکاسی هستید، قطعاً یکی از مواردی که باید در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید لنز های دوربین است. از این رو سایت آرت پرشین برای شما مجموعه آموزش عکاسی انتخاب صحیح لنز Basics of Lenses را آماده کرده است و به شما دوستداران عکاسی پیشنهاد می کند این آموزش ویدئویی ارزشمند را دانلود کرده و از اطلاعات آن استفاده کنید.

مجموعه آموزش عکاسی انتخاب صحیح لنز Basics of Lenses تنها داری 500 مگابایت حجم می باشد که با استفاده از لینک ارائه شده در زیر می توانید به دانلود و دریافت آن اقدام نمائید. همچنین در ادامه تصاویری از آنچه در ویدئو های آموزشی ملاحظه خواهید کرد را قرار داده ایم.

 

آموزش عکاسی مبانی انتخاب لنز Basics of Lenses

 

اطلاعات
نام فایل: Basics of Lenses
حجم فایل فشرده: 501 مگابایت
تعداد لینک: 1 پارت
فضای ریکاوری: 5 درصد
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
رمز پرونده
artpersian.com
02-newstube-banner-728×90

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Close