Paste your Google Webmaster Tools verification code here
خانه آموزش آموزش مایا مقدمه ای بر افکت سیالات Introduction to Maya Fluid Effects

آموزش مایا مقدمه ای بر افکت سیالات Introduction to Maya Fluid Effects

0

مجموعه آموزش مایا مقدمه ای بر افکت سیالات Maya Fluid Effects

دانلود مجموعه ویدئویی آموزش مایا مقدمه ای بر افکت سیالات Introduction to Maya Fluid Effects

همانطور که می دانید مایا MAYA یکی از برجسته ترین نرم افزار های انیمیشن سازی ، مدل سازی و متحرک سازی سه بعدی است که در استودیو های فیلم سازی، انیمیشن و نیز صنعت بازی‌ های کامپیوتری مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی‌ های نرم افزار مایا می توان به انعطاف پذیری و قابلیت‌های شخصی سازی “customization” آن اشاره کرد که  کاربران حرفه‌ای قادر می سازد به سادگی محیط آن را به دلخواه خود تغییر دهند. در کل مایا یک نرم‌افزار جامع و کامل است که به بخش های مختلفی تقسیم شده که هر بخش ویرایش و ایجاد یکی از مراحل ساخت انیمیشن را بر عهده دارد و وابستگی کاربر را به نرم افزار های دیگر به حداقل می رساند.

گستردگی نرم فزار مایا باعث ضرورت وجود منابع آموزشی برای استفاده از این نرم افزار شده است و از این رو شرکت های مختلفی در دنیا دست به تولید کتاب و ویدئو های آموزشی در این زمینه زده و آنها را در اختیار کاربران نرم افزار مایا قراد داده اند. یکی از معتبرترین این شرکت ها The Gnomon Workshop می باشد که امروز در سایت آرت پرشین تصمیم گرفته ایم یکی از محصولات آن یعنی مجموعه ویدئویی آموزش مایا مقدمه ای بر افکت سیالات Introduction to Maya Fluid Effects را ارائه کنیم.

این مجموعه آموزشی که شامل ساعت ها آموزش ویدئویی با کیفیت است ، تکنیک های ایجاد آتش و طبیعی ، خلق دود نفتی ، بیان بافت سیالات در مایا با سطح شیب دار ، ایجاد دود باریک دنباله دار ، ایجاد اثرات دود با استفاده از زمینه های پویا ، تولید عناصر گرد و غبار ، نور پردازی سیالات در مایا ، رندرینگ سیالات مایا ، ایجاد cumulus و stratus ابرهای پویا ، انتشار ذرات برای اشکال ابرها ، سیستم ذرات nDynamic ، ذخیره سازی ، چگونگی استفاده از ویرایشگر Trax ، سیستم شبیه سازی ابر ، نور پردازی و روش های رندر برای ابرهای واقعی ، استفاده RGB و بسیاری موراد دیگر را مورد بررسی قرار می دهد.

این مجموعه در اصل از ترکیب دو مجموعه سریالی متفاوت Introduction to Maya Fluid Effects Vol.1 و Introduction to Maya Fluid Effects Vol.2 تشکیل شده که ما به منظور ارائه یک مجموعه جامع به شما، مجموعه اول و دوم را در یک بسته فشرده در قالب دو پوشه جداگانه تقدیم شما نموده ایم.

پیشنهاد سایت آرت پرشین به شما این است که مجموعه ویدئویی آموزش مایا مقدمه ای بر افکت سیالات Introduction to Maya Fluid Effects را دانلود و از آموزش های آن در کار خود استفاده لازم را ببرید. این مجموعه دارای 3.6 گیگابایت حجم می باشد که برای راحتی در دانلود به 8 فایل تقسیم و لینک ها دانلود آن برای شما قرار داده شده است. همچنین تصاویری از محیط آموزشی را در ادامه مشاهده می فرمائید.

 

مجموعه آموزش مایا مقدمه ای بر افکت سیالات Maya Fluid Effects

مجموعه آموزش مایا مقدمه ای بر افکت سیالات Maya Fluid Effects

اطلاعات
نام: Introduction to Maya Fluid Effects
حجم فشرده: 3.6 گیگابایت
تعداد لینک: 8 پارت - 500 مگابایتی
فضای ریکاوری: 5 مگابایت
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
رمز پرونده
artpersian.com
02-newstube-banner-728×90

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Close