Paste your Google Webmaster Tools verification code here
خانه آموزش دوره کامل آموزش نقاشی سیاه قلم طراحی پرتره

دوره کامل آموزش نقاشی سیاه قلم طراحی پرتره

0

آموزش نقاشی سیاه قلم طراحی پرتره

دانلود دوره کامل آموزش نقاشی سیاه قلم طراحی پرتره Portrait Drawing

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین رشته های هنر های تجسمی نقاشی است که قدمت آن به قبل از اختراع زبان نوشتاری باز می گردد. و نقاشی خود نیز به رشته های مختلفی تقسیم می شود که نقاشی سیاه قلم یکی از آنهاست. در این نوع نقاشی فرد هنرمند که به آن نقاش گفته می شود با استفاده از مداد های سیاه به کشیدن نقاشی می پردازد. طراحی پرتره نیز یکی از شاخه های تخصصی نقاشی سیاه قلم می باشد که در آن نقاش فقط چهره را با قلم خود بر روی کاغذ نقاشی می کند.

ما امروز در سایت آرت پرشین قصد داریم مجموعه آموزشی را به شما معرفی کنیم که در آن تکنیک های کاربردی در طراحی پرتره به شما آموزش داده می شود. دوره کامل آموزش نقاشی سیاه قلم طراحی پرتره Portrait Drawing در 6 فصل و در طی ساعت ها آموزش کاربردی ، هر آنچه که یک نقاش سیاه قلم پرتره بایستی بداند را به شما آموزش می هد.

مدرس این دوره آموزشی ، دیوید جمیسون از ابتدا تا انتهای یک طراحی پرتره با قلم را به طور کامل شرح می دهد. او ابتدا در رابطه با سیاه قلم و لوازم طراحی صحبت می کند و در ادامه وارد کار عملی شده و نکات مهم در رابطه با شروع نقاشی مانند قرار گیری مناسب چهره بر روی کاغذ صحبت می کند. در فصل بعد او در مورد ساختای های سر و اجزای صورت و مو نکات لازم را ارائه می دهد سپس به مدل های مختلف چشم ، بینی ، لب ، و سر اشاره کرده و انواع مختلف آن را به تصویر می کشد. همچنین در مورد سایه ها و نکات ریز در یک نقاشی آموزش های لازم به شما خواهد داد.

سایت آرت پرشین به شما پیشنهاد می کند دوره کامل آموزش نقاشی سیاه قلم طراحی پرتره Portrait Drawing را دانلود کنید و از آموزش های لذت ببرید. این مجموعه متشکل از 30 قطعه ویدئوی آموزشی به همراه فایل PDF آموزش هاست که دارای 1.6 گیگابایت حجم می باشد و برای سهولت در دانلود به 4 فایل تقسیم و توسط لینک های زیر در اختیار شما دوست داران هنر نقاشی قرار گرفته است.

 

آموزش نقاشی سیاه قلم طراحی پرتره

برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
رمز پرونده
artpersian.com
02-newstube-banner-728×90

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Close