Paste your Google Webmaster Tools verification code here
خانه آموزش مجموعه آموزش سئو و بهینه سازی سایت Lynda SEO Fundamentals

مجموعه آموزش سئو و بهینه سازی سایت Lynda SEO Fundamentals

0

آموزش سئو و بهینه سازی سایت Lynda SEO Fundamentals

دانلود مجموعه آموزش سئو و بهینه سازی سایت Lynda SEO Fundamentals

اگر شما صاحب یک سایت اینترنتی هستید حتما می دانید که سئو SEO یا همان اس اِی او یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یکی از معیار های اصلی برای موفقیت یک سایت به شمار می رود. زیرا قرار گرفتن در نتایج بالای سرچ انجین ها افزایش ترافیک که از اهداف اصلی هر سایتی است را در پی خواهد داشت.  اما بر کسی پوشیده نیست که بهینه شدن و کسب رتبه ی یک سایت تصادفی نبوده و نیاز به تخصص ، تجربه ، مهارت و اطلاعات فراوانی در این زمینه را دارد.

شرکت های مختلف آموزشی هر ساله مجموعه های آموزشی جدیدی را در رابطه با سئو و بهینه سازی سایت بر طبق اصول و بر منبای الگوریتم های جدید موتور های جستجو را تولید و عرضه می کنند. شرکت لیندا که یکی از بارزترین نهاد های تولید آموزش های مختلف در جهان است نیز آموزش های بسیاری در این زمینه دارد که مجموعه آموزش سئو و بهینه سازی سایت Lynda SEO Fundamentals یکی از جدید ترین محصولات این شرکت است که قصد داریم در سایت آرت پرشین به شما معرفی کنیم.

این مجموعه آموزشی تکنیک های بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو مانند گوگل ، بینگ ، یاهو و … را به شما می آموزد تا با نمایش بیشتر سایت در نتایج جستجو آمار بازدید سایت خود را افزایش دهید. همچنین شما فرا خواهید گرفت که چطور خود را در نتیاج جستجو ها مشاهده کنید و خواهید دید که چگونه کاهش یا افزایش رتبه ها بر روی کسب و کار های کوچک و بزرگ تاثیر گزار می باشد.

سپس به شما آموزش داده می شود که چطور تکنیک ها و استراتژی های بهینه سازی شامل: یافتن کلمات کلیدی ، ساخت لینک های داخلی ، بهینه سازی مطالب و صفحات ، اندازه گیری میزان موفقیت و پیشرفت سایت و برنامه ریزی بلند مدت برای بهینه سازی سایت ، را به کار گیرید. همچنین شما با انواع بهینه سازی های خاص برای اهداف خاصی مثل: تجارت ، جستجو های محلی ، مخاطبان همراه و… آشنا خواهید شد.

لازم به ذکر است مجموعه آموزش سئو و بهینه سازی سایت Lynda SEO Fundamentals برای اولین بار در ایران از سایت آرت پرشین در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و پیشنهاد ما به شما این است که این مجموعه را دانلود کرده و با به کارگیری مطالب ارائه شده در وب سایت خود تحولات فراوانی را ایجاد کنید که منجر به موفقیت در کسب و کار شما خواهد شد.

برای استفاده از آموزش سئو و بهینه سازی سایت Lynda SEO Fundamentals که فهرست عناوین ارائه شده در آن به همراه پیش نمایشی از محیط آموزش در ادامه برای شما قرار داده شده است ، کافیست عضو سایت آرت پرشین باشید و با استفاده از لینک های دانلود، این مجموعه آموزشی را که کمتر از 1 گیگابایت حجم دارد دانلود کنید.

What is SEO
Understanding how search engines index content
Researching keywords
Using SEO tools
Optimizing pages for keywords
Optimizing code and site structure
Building links to your content
Optimizing nontext components of a webpage
Analyzing content quality
Defining your audience, topics, angle, and style
Promoting your content via social media
Measuring SEO effectiveness
Setting up Google+ Local
Optimizing ecommerce sites for search
Configuring sites for mobile

 

آموزش سئو و بهینه سازی سایت Lynda SEO Fundamentals

اطلاعات
نام فایل: Lynda SEO Fundamentals
حجم فشرده: 1.08 گیگابایت
تعداد لینک: 3 پارت
فضای ریکاوری: 5 درصد
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
رمز پرونده
artpersian.com
02-newstube-banner-728×90

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Close