Paste your Google Webmaster Tools verification code here
خانه موسیقی دیسکوگرافی دانلود فول آلبوم دیسکوگرافی کیتارو Kitaro Discography

دانلود فول آلبوم دیسکوگرافی کیتارو Kitaro Discography

0

فول آلبوم دیسکو گرافی کیتارو Kitaro

دانلود فول آلبوم دیسکو گرافی کیتارو Kitaro

برای این ساعت از سایت آرت پرشین، دانلود فول آلبوم دیسکو گرافی کیتارو Kitaro از بزرگترین و خوشنام ترین آهنگ سازهای در سبک موسیقی بی کلام و آرامش بخش جهان را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. مجموعه ای کامل همچون سایر آرشیوهای اختصاصی آرت پرشین که اختصاصی خود سایت بوده و کاملترین آرشیو موجود از فول آلبوم کیتارو Kitaro با دو کیفیت متفاوت در جهان است و برای اولین بار در وب سایت آرت پرشین ارائه می شود.

از سرشناس ترین و بزرگترین مفاخر موسیقی جهان، می توان به کیتارو Kitaro اشاره کرد. کیتارو با نواختن سازهای سنتی و کلاسیک، بعد جدیدی از ایجاد آرامش و لذت را در شنونده به وجود آورد. کیتارو را می توان سلطان سبک موسیقی آرامش بخش در دهه های اخیر نامید.

کیتارو با نام اصلی ماسانوری تاکاهاشی آهنگ ساز و نوازنده ژاپنی در ۴ فوریه ۱۹۵۳ میلادی در شهر تویوهاشی در کشور ژاپن به دنیا آمد. بعدها دوستانش نام مستعار کیتارو را برای وی برگزیدند. پدر و مادر او هر دو کشاورز بودند. او از کودکی متوجه می‌شود که با دهقانان اطراف خود متفاوت است و همیشه در سرش صدای موسیقی می‌شنود. پس یک گیتار می‌خرد و بدون معلم و با روش سعی و خطا گیتارنوازی می‌کند. به گفته خودش او که هرگز معلم نداشته آموخته است که تنها به گوش‌ها و احساسات خود اعتماد کند.

باورش دشوار است ولی یکی از بزرگ ترین آهنگ سازان جهان سواد موسیقی به مفهوم کلاسیکش را ندارد. کیتارو می‌گوید: من هرگز تحصیل نکرده‌ام. من نمی‌توانم نت‌های موسیقی را بخوانم یا بنویسم. اما انگشتانم حرکت می‌کنند و من متعجب می‌شوم که این موسیقی از کجاست، من آهنگ‌هایم را می‌نویسم ولی در واقع آنها متعلق به من نیستند. همین آوای درونی او را بر آن می‌دارد تا پس از پایان دبیرستان، قید شغلی را که پدر و مادر برایش در شرکتی محلی دست و پا کرده بودند، بزند و راهی سفر به شهرهای بزرگ ژاپن شود تا شاید بتواند در آن جا موسیقی را به حرفه خود تبدیل کند. کیتاروی جوان در ابتدا مجبور می‌شود در رستوران‌های توکیو و یوکوهاما گارسونی کند، اما کم‌کم به دلیل تجربه اش در نواختن چند ساز مختلف توانست در کلوب‌های شبانه به عنوان نوازنده استخدام شود.

کیتارو در جوانی و میانسالی، تنها به اجرای موسیقی در کلوپ های شبانه می پرداخت و زندگی را به این سبک می گذراند تا اینکه با ساز سینتی سایزر آشنا می شود. به گفته کیتارو، سینتی سایزر در من نیرویی جادویی و آرامشی ابدی را ایجاد می کند و با نواختن سینتی سایزر ، دیگر خود را متعلق به این دنیا نمی دانم. نقطه عطف زندگی کیتارو با آشنایی با ساز سینتی سایزر آغاز می شود و از این پس است که کیتارو به کمک این ساز، غنای مضاعفی به موسیقی آرامش بخش جهان می بخشد.

او با تجارب فراوانی که از نواختن سازهای مختلف در سفرهای دور اروپا و جهان بدست آورده بود، اقدام به ساختن اولین آلبوم خود به نام ” سیاحت غرب ” می کند پس از آن و با گذشت اندک زمانی دو آلبوم دیگر را ساخته و کم کم پا در جاده شهرت و موفقیت می گذارد. تا اینکه مشهورترین اثر خود یعنی ” جاده ابریشم را برای مستندی به همین نام می سازد. آلبوم جاده ابریشم طوفانی از هیجان را در عاشقان موسیقی کلاسیک به پار کرده و کیتارو را به اوج شهرت رساند. از این پس شاهد ان هستیم که مجموعه آثار و مجموعه آلبوم های کیتارو در استادیوم های ورزشی، شبکه های تلویزیونی و بسیاری از اماکن مختلف در سراسر جهان پخش می شود. میلیون ها نفر مجموعه آثار کیتارو را خریداری کرده یا دانلود می کنند.

فول آلبوم دیسکو گرافی کیتارو Kitaro

اگر با کیتارو آشنا نیستید یا نام این آهنگ ساز را نشنیده اید، مطمئناً بسیاری از آثار او را که در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده بارها و بارها شنیده اید. میزان محبوبیت آلبوم های کیتارو را میتوان در فروش آنها دانست. به عنوان مثال یکی از آلبوم های کیتارو به نام ” روشنی یک روح ” بیش از دو ملیون نسخه به فروش رفته است و البته آمار بسیار بیشتری، آثار کیتارو را از سراسر جهان دانلود کرده و از شنیدن آثار شگفت انگیز کیتارو لذت برده اند.

کیتارو همراه با مجموعه آثار زیبا و ماندگار خود تا کنون جوایز بسیار زیادی را از مراسم مختلف دریافت کرده است که از مهمترین جوایز مجموعه آثار کیتارو می توان به دو جایزه گرمی، برای موسیقی کلاسیک کیتارو و دو جایزه گلدن گلوب برای موسیقی و آلبوم جاده ابریشم کیتارو نام برد.

دانلود دیسکوگرافی و فول آلبوم کیتارو Kitaro

در وب سایت آرت پرشین تمام سعی خود را معطوف این مسئله کرده ایم تا برای علاقمندان و عاشقان موسیقی بی کلام و آرامش بخش و بخصوص علاقمندان به آلبوم ها و آثار کیتارو، دیسکوگرافی و کاملترین مجموعه آثار کیتارو را با بالاترین کیفیت ممکن در اختیارشان قرار دهیم تا براحتی این مجموعه آثار کمیاب و ارزشمند را دانلود کرده و به آرشیو آلبوم های موسیقی خود بیافزایند. برای آن دسته از اشخاصی که امکان دانلود این مجموعه حجم را ندارند، امکان خرید مجموعه کامل دیسکوگرافی و مجموعه آثار کیتارو را در فروشگاه آرت پرشین با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت بسیار عالی فراهم کرده ایم.

مجموعه دیسکوگرافی و فول آلبوم کیتارو Kitaro با دو کیفیت فرمت فشرده نشده Flac با حجم 18.5 گیگابایت و فرمت فشرده MP3 320kbps با حجم 6.45 گیگابایت عرضه شده که آثار کامل کیتارو از سال 1978 تا 2013 میلادی را با کیفیتی که تابحال در جایی عرضه نشده است را شمل می شود. توصیه می کنیم به هیچ عنوان این مجموعه ارزشمند را از دست ندهید. امیدواریم از خرید یا دانلود رایگان مجموعه عظیم فول آلبوم و دیسکوگرافی کیتارو Kitaro و شنیدن این آثار شگفت انگیر، نهایت لذت را ببرید.

Kitaro – Discography (1978-2013)
1978 – Astral Voyage
1978 – Ten Kai
1979 – Full Moon Story
1979 – Oasis (Germany)
1980 – In Person Digital
1980 – Silk Road
1980 – Silk Road (Germany)
1981 – Ki
1981 – Tunhuang
1983 – Oasis
1983 – Silk Road II
1983 – Silk Road IV (Ten – Jiku)
1984 – Live in Asia
1985 – India (USA)
1985 – Millennia
1985 – Millennia (USA)
1985 – Silver Cloud (USA)
1985 – Tunhuang (USA)
1986 – Tenku
1986 – Towards the West
1987 – The Light Of The Spirit
1988 – Ten Years (2CD)
1990 – Kojiki
1991 – Live in America
1992 – Dreams
1993 – Heaven & Earth
1994 – Mandala
1995 – An Enchanted Evening
1996 – Kitaro’s World of Music
1996 – Oasis (DOMO Records)
1996 – Silk Road Suite [20 Bit Digitally Remastered]
1996 – Silk Road Vol. 1 [20 Bit Digitally Remastered]
1996 – Silk Road Vol. 2 [20 Bit Digitally Remastered]
1996 – Tunhuang [20 Bit Digitally Remastered]
1997 – Cirque Ingenieux
1997 – The Soong Sisters
1998 – Gaia. Onbashira
1998 – Healing Forest
1999 – Noah’s Ark
1999 – Shikoku 88 kasho
1999 – Thinking of You
2001 – Ancient
2002 – An ancient journey (2CD)
2002 – Daylight Moonlight & Live in Yakushiji (2CD)
2003 – Asian cafe
2003 – Best of Silk Road
2003 – Ninja Scroll
2003 – Sacred Journey Of Ku-Kai (Vol.1)
2005 – Sacred Journey Of Ku-Kai (Vol.2)
2006 – Spiritual Garden
2006 – The Essential Kitaro
2007 – Sacred Journey Of Ku-Kai (Vol.3)
2009 – Best of Kitaro (4CD Box Set)
2009 – Impressions Of The West Lake
2010 – Sacred Journey of Ku-Kai (vol.4)
2013 – Final Call
=Info=

فول آلبوم دیسکو گرافی کیتارو Kitaro فول آلبوم دیسکو گرافی کیتارو Kitaro فول آلبوم دیسکو گرافی کیتارو Kitaro

فول آلبوم دیسکو گرافی کیتارو Kitaroفول آلبوم دیسکو گرافی کیتارو Kitaroفول آلبوم دیسکو گرافی کیتارو Kitaro

اطلاعات
نام اصلی: ماسانوری تاکاهاشی
زادگاه: ۴ فوریهٔ ۱۹۵۳ ‏(۶۲ سال)تویوهاشی، آیچی, ژاپن
سبک: موسیقی سازی, الکترونیکا, موسیقی نیو ایج, موسیقی بومی
پیشه: موسیقی‌دان، تنظیم‌کننده, ضبط کننده موسیقی
سازها: کیبرد، گیتار، گیتار بیس، فلوت ژاپنی، درامز، پرکاشن
سال‌های فعالیت: ۱۹۷۵–کنون
فرمت: Flac - MP3 320kbps
حجم: 18.5 گیگابایت فرمت Flac و 6.45 گیگابایت فرمت MP3
تعداد لینک: 38 پارت 500 مگابایتی فرمت Flac و 15 پارت 500 مگابایتی فرمت MP3
زمان: 1978-2013 میلادی
فضای ریکاوری: 5 درصد
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
رمز پرونده
artpersian.com
02-newstube-banner-728×90

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Close