Paste your Google Webmaster Tools verification code here
خانه آموزش فیلم آموزش ورزش رزمی آیکیدو و جوجیتسو

فیلم آموزش ورزش رزمی آیکیدو و جوجیتسو

0

فیلم آموزش ورزش آیکیدو و جوجیتسو Art Of The Wristlock

دانلود فیلم آموزش ورزش رزمی آیکیدو و جوجیتسو Art Of The Wristlock

 امروز در سایت آرت پرشین یک مجموعه آموزش هنرهای رزمی برای کاربران ورزشکار و علاقمند به یادگیری هنرهای رزمی تدارک دیده ایم. این مجموعه برای اولین بار در ایران در وب سایت آرت پرشین منتشر می شود. در مجموعه آموزش ورزش های رزمی Art Of The Wristlock ، روی دین Roy Dean دارنده کمربند مشکی ورزش های آیکیدو و جوجیتسو برزیلی، در 2DVD مرور جامعی بر تکنیک های قفل مچ دست را آموزش می دهد.

در دیسک شماره یک، 7 تکنیک از ورزش رزمی ژاپنی آیکیدو Aikido به همراه تکنیک های تغییرات نفوذی سریع توسط Roy Dean’s در آکادمی اختصاصی وی به وضوح و روشنی با چند دوربین با پخش آهسته و مجدد آموزش داده می شود. در دی وی دی اول، تکنیک های قفل مچ دست در مبارزه بر روی زمین هموار به همراه تکنیک هایی که در هر حالت پیروزی شما را در برابر حریف تضمین می کند به تفضیل و روشنی آموزش داده می شود.

دیسک شماره دو، شامل سه سمیناز آموزشی متفاوت از یوشوکان جودو Yosokan Dojo است که در باشگاهی در مونتری کالیفرنیا برگزار شده است. سمیناز نخست تکنیک های عمومی BJJ و ارتباط آن ها با حرکات آیکیدو Aikido را آموزش می دهد. سمینار دوم تکنیک های ایستاده قفل مچ دست در زمینه BJJ را آموزش می دهد و در نهایت سمینار سوم، تکنیک های مرتبط با قفل پا و قسمت پایین بدن و تسلیم کردن حریف را در مبارزه آموزش می دهد.

مدت زمان فیلم آموزش ورزش رزمی آیکیدو و جوجیتسو Art Of The Wristlock در مجموع 2 ساعت و 40 دقیقه است. دیسک های آموزشی با حفظ کیفیت اورجینال، به منظور سبک سازی به فرمت avi تبدیل شده اند. حجم فایل فشرده این مجموعه 1.3 گیگابایت است. اگر علاقمند به ورزش های رزمی و یادگیری تکنیک های دفاع شخصی در مبارزات تن به تن هستید، دانلود این مجموعه آموزشی فوق العاده را به شما پیشنهاد می کنیم.

فیلم آموزش ورزش آیکیدو و جوجیتسو Art Of The Wristlock

اطلاعات
نام فایل: Art Of The Wristlock
حجم فشرده: 1318 مگابایت
مدت: 2 ساعت و 40 دقیقه
فرمت: AVI
درصد ریکاوری: 5 درصد
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
برای مشاهده محتوی این بخش باید در سایت عضو شده یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید. میتوانید راهنمای عضویت و خرید را مطالعه فرمایید.
رمز پرونده
artpersian.com
02-newstube-banner-728×90

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Close